ilke-ve-degerlerimiz

AÇIK VE GÜVENİLİR

CSN® olarak biz söylediğimizi biz söylediğimizi yapar, yaptığımız söyleriz. İletişimimiz kendi aramızda ve çevremizde açık ve dürüsttür. Ortaya gerçekleri koyarız- hoş olmayan durumlarda bile.

İNSANA ODAKLI

CSN® bizim insanımızdır. Biz bireyi geliştiririz. CSN® içerisinde herkes tutku ve potansiyele sahiptir. Herkes etkileme gücüne sahiptir. Herkes kendisini saygın ve değerli hissetmelidir.

İŞ BİRLİĞİNE İNANAN

CSN® müşterileri, tedarikçileri ve üreticileri ile yakın ilişkiler yoluyla değer yaratır. Biz küresel girişimcilik hedefli ulusal bir şirketiz. Çeşitliliğin yenilik ve büyümeyi teşvik ettiğine inanıyoruz.

TUTKULU ve İDDİALI

CSN® da daha iyi ve hızlı çözümler yaratmak için kendimizi asla engellemeyiz. Yaptığımız her işte kaliteyi sunmanın gururunu yaşarız. Liderlik ederiz ve geleceği oluştururuz.

SÜRDÜRÜLEBİLİR

CSN® sorumluluk sahibidir ve her zamankinden daha sürdürülebilir bir biçimde kendi işini yönetir. Biz müşterilerimizin doğal kaynakları korumasına ve olumsuz iklim etkilerini azaltmasına yardımcı olacak ürün ve çözümler üretiriz. Çevremizdeki toplumda aktif rol alırız. CSN® sosyal sorumluluğu olan bir şirkettir. Biz insanımıza ve özel ihtiyaçları olan kişilere değer verir ve ilgileniriz.

CESAN MAKİNE

Cesan Makine Müşterilerine “Gizlilik prensiplerine bağlı kalarak yaratıcı maliyet etkinliği olan etik ve yüksek kalitede çözümler sunarak hizmet vermek” temel ilişkileri sayesinde ve kendini ispatlamış özellikli yapısı ile 1998 tarihinde Ankara’da kurulmuştur.

Yenimahalle / TÜRKİYE

ivedik O.S.B. 1479. Cadde No: 21 Ostim 06378 Yenimahalle-
Ankara/TÜRKİYE

Tel. 0312 395 17 04
Faks . 0312 395 14 15
Email. info@cesanmakine.com

© 2018 WEB TASARIM : Piksel Medya Tanıtım & Reklam Ajansı   ∙   Tüm hakları saklıdır. - CESAN MAKİNE SANAYİ ve DIŞ TİCARET LTD. ŞTİ